Ukończyłam psychologię kliniczną na Uniwersytecie Gdańskim. Jestem także absolwentką rocznego kursu Pomocy Psychoterapeutycznej Dzieciom z Problemem Alkoholowym, a także absolwentką studiów podyplomowych dla menedżerów personalnych na Wydziale Zarządzania Politechniki Gdańskiej oraz rocznego studium coachingu.
Kontunuuję naukę na 4-letnich studiach z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej w Szkole Wyższej Przychologii Społecznej w Sopocie.
Praca z ludźmi jest moją pasją, a towarzyszenie ludziom w rozwoju jest dla mnie ogromną wartością. Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę, uczę się od ludzi, w relacjach z ludźmi odkrywam siebie i potencjał innych. Moją aspiracją jest inspirowanie innych do małych kroków w rozwoju, do wglądu w siebie, do poszukiwania w sobie z ciekawością zasobów i mocnych stron. Uważam, że nie ma takich sytuacji i relacji, które nie mogą być nam pomocne w rozwoju. Wszystko jest kwestią wyboru oraz uważności na siebie i innych. Od 10 lat pracują z ludźmi, towarzysząc im w odkrywaniu przez nich swojego potencjału, wspieram ludzi w rozwoju.
Jestem doświadczonym trenerem. Projektuję i prowadzę autorskie warsztaty rozwojowe między innymi z obszaru przywództwa, komunikacji, inteligencji emocjonalnej, empatii, asertywności, pracy zespołowej. W trakcie warsztatów buduję przestrzeń sprzyjającą uruchamianiu emocji i autorefleksji, zapraszam uczestników do rozwoju samoświadomości, samodoskonalenia, budowania na zasobach, pracy nad zmianą nieefektywnych nastawień i nawyków, wprowadzania do samorozwoju koncentracji i samodyscypliny.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Fascynują mnie praca z przekonaniami, praca w nurcie poznawczo-behawioralnym, psychologia osobowości. Posiadam praktykę w pracy klinicznej, miałam możliwość prowadzić zajęcia z grupą w Poradni Zdrowia Psychicznego. W wolnych chwilach piszę, zapraszając innych do zatrzymania się w mojej wirtualnej przestrzeni na blogu psychologicznym BliskoMysli.pl.